У Херсоні відбувся Гала-концерт переможців 25 ювілейного міського фестивалю творчості «Ми все можемо!»


23 / 04 / 2018

20 квітня 2018 року в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбувся Гала-концерт переможців 25 ювілейного міського відкритого фестивалю творчості дітей з інвалідністю «Ми все можемо!».

У цьому році участь у фестивалі взяли більше 300 учасників, а за 25 років існування - більше 6000 дітей  з вадами слуху, зору та розвитку,  які є вихованцями різних спеціалізованих шкіл, садочків та інтернатів нашого міста та області. Також цього року до фестивалю приєдналися вихованці Одеської благодійної громадської організації «Сонячні діти».

У рамках 25 ювілейного міського відкритого фестивалю творчості дітей з інвалідністю «Ми все можемо!» відбувся конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-прикладної творчості «Повір у себе».

Вірші та пісні протягом декількох годин лунали зі сцени, хореографічні композиції зачаровували майстерністю виконання, понад дев'яносто дітей від першокласників до випускників демонстрували свою майстерність.

По завершенню концертної програми відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 25 ювілейного відкритого фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Ми все можемо!» подяками, почесними грамотами та пам'ятними подарунками.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости