У Херсоні відбувся дебатний турнір "House of debates", присвячений майбутньому України

У Херсоні відбувся дебатний турнір
30 мая 2017 года.

27 травня у Херсоні відбувся дебатний турнір "House of debates", організований молодіжною ініціативною групою «Кип'яток» та дебатним клубом «John Howard's debate club» при Херсонському державному університеті.

Турнір зібрав разом досвідчених дебатерів та новачків, а його темою стало майбутнє України. Зокрема, мова йшла про такі актуальні питання, як заробітчанство та ринок праці, соціальні мережі, розвиток креативної економіки тощо.

Оцінювали гру дебатерів судді турніру - представниця Одеського дебатного осередку Світлана Ізуграфова, президент дебатного клубу «John Howard's debate club» Сергій Жижко та Анастасія Климентенко, членкиня ініціативної групи «Кип'яток».

За результатами трьох відбіркових раундів у фінал вийшли 2 команди: «Фіолетові їжачки» (Тетяна Хороняк та Аліса Тютюнникова) і «Зоряний борщ» (Петро Чупрун та Юлія Семенова).

Під час фінального раунду з резолюцією «Ця палата доручить написання нової Конституції України народу, використавши метод ісландців» переконливішою була команда «Зоряний борщ». Кубок топ-спікера також отримав Петро Чупрун.
Участь у турнірі стала гарним досвідом для херсонських дебатерів, можливістю уявити українське майбутнє та подебатувати про різні шляхи розвитку країни.

Тематичний дебатний турнір "House of Debates" відбувся за підтримки Профкому студентів ХДУ, Фонду громади міста Херсон "Захист", типографії "Скоропечатная мастерская" та Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости