У Херсоні відбулись дебати на тему насильства

У Херсоні відбулись дебати на тему насильства
28 ноября 2017 года.

26 листопада у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара відбулась дебатна гра «Розуміємо, дискутуючи» на тему насильства.

Дебати проходили за британським форматом та за участі студентів, молоді, громадських діячів, які протягом дня дискутували за наступними резолюціями: 

- «Ця палата буде морально засуджувати жарти на тему насильства в сім'ї»; 
- «Ця палата вважає, що проблеми країни, що розвиваються, можуть бути вирішені при наданні найвищого пріоритету навчанню дівчат і жінок»; 
- «Ця палата введе в Україні кримінальне покарання за булінг».

Оцінювали аргументи команд представниці Одеського дебатного відділення ФДУ Світлана Узуграфова та Маргарита Пасько.

У фінальній грі переможниці - команда другого уряду Ганна Смірнова та Марина Усманова - переконали суддів, що необхідно ввести кримінальну відповідальність за булінг. Одним із найсильніших був аргумент про те, що старшокласники усвідомлюють свої дії та, водночас, їх безкарність. Тому вони мають нести покарання. Тим паче, наголошував уряд, кримінальна відповідальність - це не лише колонія, а і інші, більш м'які, форми відповідальності.

Дебатна гра «Розуміємо, дискутуючи» організована молодіжною ініціативною групою «Кип'яток», яка займається розвитком дебатного руху у Херсоні, у рамках регіональної кампанії 16 днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости