У Херсоні відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України»


22 декабря 2017 года.

21 грудня у Херсонській міській раді відбулась презентація  національного конкурсу «Молодіжна столиця України».Участь у презентації взялилідери молодіжних організаційта ініціативних груп, активна громадськість, представники місцевого самоврядування.

Про «Молодіжну столицю України» та умови участі у  конкурсі розповіла його координаторка  у Херсоні Людмила Лук’янова.  А Генеральний Секретар Національної молодіжної ради України Яна Конотопенко під час прямого включення відповіла на запитання молоді.

Молодь мала нагоду розповісти про свої організації та ініціативи і поспілкуватись із начальником управління молоді та спорту Олексієм Зоболотним.

Закінчилась презентація  національного конкурсу «Молодіжна столиця України» створенням робочої групи, яка працюватиме над колективною заявкою від Херсона. Перша зустріч робочої групи відбудеться на початку наступного тижня. Усім, хто не був на презентації конкурсу, але бажає долучитись до робочої групи, необхідно звернусь до координатора конкурсу у Херсоні ([email protected], +380959257672).

Якщо Херсон буде визначено містом-молодіжною столицею України, перед ним постане завдання сформувати план гармонійного розвитку своїх громад у короткостроковій перспективі (3-5 років) з підтримки молодіжних ініціатив та кейсів, а також розвитку молодіжної політики в місті, створення креативних кластерів, молодіжних центрів та соціальних проектів.

Крім того, місто-переможець отримає широку промоцію на європейському рівні, підтримку молодіжних ініціатив та акцій зі сторони Мінмолодьспорт.

Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу "Європейська Молодіжна Столиця", який успішно реалізовується з 2008 року.

 

 

Національний конкурс "Молодіжна столиця України" стартував 1 листопада серед міст з метою активізації співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, створення комфортних умов для розвитку молоді в містах України та подолання проблеми міграції.

Ініціаторами конкурсу є Мiнiстерство молоді та спорту України,Ukrainian Institute for InternationalPolitics (Український Інститут Міжнародної Політики) та Національна Молодіжна Рада України - НМРУ -NYCUkraine.

Теги: молодь
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости