У Херсоні відбулась тематична конференція “Зцілюючи сім’ї, будуємо майбутнє”


28 января 2017 года.

27 січня у приміщенні готелю "Фрегат" відбулась обласна конференція "Зцілюючи сім'ї, будуємо майбутнє", присвячена питанню вирішення проблеми сирітства та роботі з сім'ями у складних життєвих обставинах, під час якої були розглянуті актуальні проблеми у соціальній сфері як в Україні загалом, так і в Херсонській області зокрема. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

За інформацією, яку повідомили під час конференції на обліку профільних обласних служб перебувають 3947 сімей у складних життєвих обставинах, в яких проживає 7191 дитина. Загалом, у 24 закладах інтернатного типу Херсонської області перебувають 3310 дітей. З цього числа 199 є дітьми-сиротамита дітьми, позбавленими батьківського піклування, і потребують нову сім'ю. Ще 3111 дітеймають живих батьків, але не живуть з ними.

«Зараз перше питання до керівництва районів, які представляють кожен свою програму в облдержадміністрації це стан соціального захисту дітей. У 2016 році 95,5% дітей забезпеченосімейними формамивиховання, але ще є над чим працювати. Сьогодні тут зібрались люди з великим серцем, які приділяють увагу не тільки своїм родинам, а й хочуть допомогти діточкам знайти сім'ю», - звернувся до присутніх очільник області Андрій Гордєєв та подякував усім за небайдужість.

Учасники конференції, серед яких представники громадських та благодійних організацій, прийомні батьки та волонтери, представники церков та християнських спільнот, місцеві підприємці та бізнесмени, представники місцевої влади та профільних служб розглянули причини такої статистики та шукали оптимальні шляхи вирішення цих проблем.

Серед спікерів конференції виступили: Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, голови Херсонської обласної адміністрації та обласної ради, а також представники всеукраїнського руху за "Україну без сиріт". Він зазначив, що зараз у доволі складний час потрібно знайти віру, оптимізм і об'єднати зусилля заради дітей і їх благополуччя, бо це дасть змогу у майбутньому створити щасливе покоління,яке буде пишать своєю країною.

Також з промовою виступив Олександр Горденко голова благодійного фонду «МійДім»,який зазначив, що проблема сирітства насправді фундаментальна, бо якщо не вирішити її, то, нажаль, дуже важко буде проводити реформи та змінювати країну на краще. Наразі фонд проводить роботу в сферіусиновленнядітей-сиріт та дітей, позбавленихбатьківськогопіклування, включаючиюридичну і фінансовудопомогу батькам.

Також учасники заходу обговорили питання співпраці у сферірозвиткусоціальнихпослуг та благодійництва на територіїХерсонськоїобласті, проблеми реформування інтернатних закладів та причини виникненнякризи в сім`ї, труднощі, які постають перед випускниками інтернатів,про соціальну відповідальність бізнесу, роль суспільства та влади в реалізації та наданні соціальних послуг, а також іншіне менш важливі теми.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости