У Херсоні відбудеться вечір пам’яті Романа Набєгова


8 ноября 2016 года.

9 листопада о 15.00 у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова відбудеться вечір-вшанування «Вірний присязі і рідній землі».

Захід приурочено до дня народження Романа Набєгова, який віддав своє життя за честь та свободу рідної держави.
Бібліотека чекає на всіх, хто небайдужий до подвигів Героя, який воював за Україну!

Нагадаємо, що Роман Валерійович Набєгов народився 11 листопада 1986 року у Херсоні. Молодший лейтенант міліції, старший інспектор Батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець" ГУМВС України в Київській області.

Останні півтора роки молодший лейтенант міліції працював слідчим у Цюрупинському райвідділі міліції. Коли на Сході України почалася Антитерористична операція, не сумнівався, що воюватиме за рідну державу. Роман 4 рази подавав рапорт, щоб його направили в зону АТО, а потім написав листа міністру МВС Авакову. Тоді і пішов воювати...

Роман не дожив два місяці до свого 28-річчя. Загинув 29-го серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. Зеленим коридором під час обстрілу російськими десантниками у хуторі Горбатенко. Був тимчасово похований місцевими мешканцями на кладовищі хуторі Горбатенко разом з бійцями батальйону"Миротворець".

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Похований в м. Херсон, кладовище Геологів, меморіал пам'яті загиблих бійців АТО.

У Херсоні, на честь Романа Набєгова в школі № 50 відкрито меморіальну дошку та барельєф - робота скульпторів Олександра Михайлицького (м. Київ) і Віктора Тишкевича.
Нещодавно в Херсоні відбулася презентація книги Р.Набєгова "Ні шагу назад!", яку підготувала до друку мама бійця.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости