У Херсоні відбудеться тренінг, присвячений ролі регіональних ЗМІ в боротьбі із побутовою корупцією

У Херсоні відбудеться тренінг, присвячений ролі регіональних ЗМІ в боротьбі із побутовою корупцією
9 декабря 2016 года.

Громадська Організація "Український Кризовий Медіа-Центр" (УКМЦ) запрошує взяти участь всіх бажаючих в одноденному тренінгу, який присвячений ролі регіональних ЗМІ в боротьбі із побутовою корупцією.

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням.

Спікери:

- Роман Вибрановський, експерт УКМЦ

- Ігор Солдатенко, експерт УКМЦ

- Володимир Тарнай, керівник відділу бюджетної політики Центру політичних студій та аналітики "Ейдос"

Тренінг відбудеться у Херсоні 14 грудня 2016 року.

Метою тренінгу є:

• Продемонструвати журналістам новітні інструменти контролю місцевих бюджетів та навчити користуватися ними у повсякденній роботі

• Познайомити ЗМІ із громадськими ініціативами, спрямованими на боротьбу з побутовою корупцією, їх здобутками та проблемами

• Визначити роль регіональних ЗМІ в трикутнику громада-влада-медіа в нових умовах, створених адміністративною реформою ("децентралізацією")

• Створити партнерства для роботи із запобігання побутової корупції

Організатори тренінгу виходять з того, що жодна інформаційна кампанія не здатна побороти корупцію самотужки. Перемогти цю хворобу можна лише шляхом кардинальних реформ в усіх сферах українського життя. Однак скористатися новими важелями, які отримують регіони та громади завдяки адміністративній реформі, можна і потрібно. Зокрема, одним з ключових інструментів для скорочення «території корупції» є контроль над місцевими бюджетами - від процесу бюджетоутворення до умовної платіжки за встановлення нових вікон у школі.

Організатор тренінгу: ГО "Український Медіа-Центр", генеральний партнер тренінгу - Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

Просимо підтвердити участь, надіславши листа на адресу: i.soldatenko@gmail.com

Телефон для довідок: 050 358-0141 (Ігор Солдатенко)

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости