У Херсоні відбудеться Різдвяний дискусійний кіноклуб

У Херсоні відбудеться Різдвяний дискусійний кіноклуб
20 декабря 2017 года.

Херсонський художній музей ім. О.Шовкуненка запрошує на Різдвяний дискусійний кіноклуб, який відбудеться 23 грудня о 13:00 у вітальній залі музею.

Вхід - вільний.

До новорічних та різдвяних свят музей пропонує херсонцям переглянути фільм Джона Стефенсона за оповіданням Макса Лукаду "Різдвяна свічка" (2013 р.).

У ролях: Ганс Метісон, Саманта Баркс, Леслі Менвілл, Сильвестр МакКой, Джеймс Космо, Сьюзен Бойл, Барбара Флінн, Джон Ханна, Джуд Райт.

Маленьке британське село Гледбері має одну важливу відмінність від інших подібних поселень: раз в чверть століття тут трапляється справжнє диво. У цей період ангел спускається, щоб торкнутися однієї зі свічок, виготовлених місцевим ремісником. Але в кінці дев'ятнадцятого століття ця прекрасна традиція виявляється на межі катастрофи. Електричні лампи можуть повністю замінити собою свічки, що позбавить ангела можливості дарувати людям щастя. Виробнику свічок необхідно боротися за майбутнє Різдвяної свічки, щоб вона могла продовжувати свою важливу справу ще довгі роки.

Теги: кіно, музей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости