У Херсоні відбудеться презентація результатів діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів


07 / 08 / 2018

8 серпня, о 15.00, у малому залі міської ради (вул Ушакова 37, 2 поверх) відбудеться презентація результатів діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів. Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради запрошує на презентацію представників ЗМІ та громадськості.

Під час презентації усі охочі зможуть ознайомитися із:

· Пропозиціями щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням

· вимог законодавства;

· Пропозиціями нової схеми організації дорожнього руху;

· Рекомендацій для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

· Пропозиціями щодо змін до програми «Розвитку міського пасажирського транспорту на 2018 - 2023 роки» (прийняття цих змін дозволить втілить усі рекомендації та напрацювання робочої групи).

Спікери заходу:

Марина Віркун - начальник Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міськради

Дмитро Карлюка  - доцент кафедри економіки Херсонського національного технічного університету, член робочої групи

Ярослав Концевий - член робочої групи

Нагадаємо, робоча групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, була затверджена розпорядженням міського голови № 39 від 31 січня 2018 року.

В робочу групу, крім працівників профільного управління, увійшли представники патрульної поліції, управління Укртрансбезпеки, асоціації перевізників, громадських організацій, науковці ХНТУ, тощо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости