У Херсоні відбудеться презентація громадської коаліції "За чесні вибори"

У Херсоні відбудеться презентація громадської коаліції
22 апреля 2014 года.

22 квітня о 14-00 в приміщенні Прес-клубу газети «Новий день»

(вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція, на якій буде презентовано створення громадської коаліції «За чесні вибори», у яку увійшли члени Херсонської обласної організації Комітету виборців України та активісти інших громадських організацій, а також представлено програму моніторингу виборів-2014 та перші результати спостереження за виборчою кампанією.

Мета програми - силами широкої суспільної коаліції забезпечити громадський контроль над дотриманням усіма учасниками виборчого процесу національних і міжнародних стандартів проведення виборів на всіх етапах виборчої кампанії, виявляти та попереджати випадки порушень виборчого законодавства на території Херсонської області, захищати права виборців на чесні та прозорі вибори шляхом проведення довгострокового моніторингу виборчої кампанії (вибори Президента і вибори Херсонського міського голови).

Представлять програму та перші результати моніторингу передвиборної кампанії голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України Дементій Бєлий та керівник Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости