У Херсоні відбудеться прес-конференція "Життєві цінності реформації, що змінюють суспільство"


3 марта 2017 года.

У суботу, 4 березня, о 13.00 в прес-клубі «Новий День» відбудеться прес-конференція на тему: "Життєві цінності реформації, що змінюють суспільство".

У 2017 році Україна відзначає 500-річчя Реформації. Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

Реформація - це унікальний духовний, соціокультурний, економічний феномен, який став одним з рушіїв розвитку Європи, США та інших країн світу. Чи є в України шанс повторити історію Норвегії, Великої Британії, США та Південної Кореї? Про це та проплан заходів з відзначення 500-річчя Реформації в Україні та Херсонській області, зокрема,йтиметься напрес-конференції.

Організатори та учасники мають на меті презентувати проект, який стартував 25 грудня 2016р. на Європейській площі різдвяним концертом та триватиме увесь 2017 рік.

Учасники прес-конференції:

Павло Унгурян- народний депутат України,голова оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації.

Володимир Миколаєнко - міський голова Херсона.

Юрій Маринчак - директор Херсонського обласного благодійного фонду «Мій Дім».

Михайло Паночко- головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, президент Всеукраїнської церкви християн віри євангельської.

Василь Зик - бізнесмен, директор приватного підприємства з іноземними інвестиціями «Еммануїл фарм».

Павло Гавриш - начальник управління внутрішньополітичної діяльності, заступник директора департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації.

Павло Смоляков - голова оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації в Херсонській області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости