У Херсоні відбудеться прес-конференція керівника Фонду «Українська політика»


6 июля 2016 года.

У четвер, 7 липня, о 16.00 у Херсоні відбудеться прес-конференція українського політолога, керівника Фонду «Українська політика» Костя Бондаренка. Тема прес-конференції - «Вибори до Верховної Ради по 183-му округу на Херсонщині. Моніторинг та аналіз ситуації в регіоні».

Кость Бондаренко - політолог, кандидат історичних наук, у різні роки в якості консультанта-аналітика брав участь у низці політичних проектів; був членом громадських рад при Президентові, голові Верховної Ради, Міністерстві іноземних справ. Автор понад 3 тисяч матеріалів у ЗМІ та 50 наукових робіт.

Наразі є керівником Фонду «Українська політика». Фонд «Українська політика» - незалежна громадська організація, що об'єднала фахівців із різних сфер гуманітарних знань довкола ідеї вивчення політичних процесів в Україні, поширення знань про Україну та її суспільно-політичне життя в світі, рецепції в Україні європейського досвіду розвитку суспільства.

Фонд проводить глибинні дослідження соціуму щодо різних проблем. Вивчає сучасні процеси та інформує суспільство про результати аналізу. Також до діяльності фонду належить підготовка аналітичних доповідей по вузьких і спеціальних темах, видавництво відповідної літератури; проведення круглих столів і конференцій, виїзних семінарів у містах світу та в Україні.

Контакти: 050-946- 24-54, Олексій Коваленко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости