У Херсоні відбудеться показ фільму Яна Бюльтила "Cafard"


10 июня 2016 года.

12 червня о 17:00 в Херсоні відбудеться показ фільму Яна Бюльтила "Cafard" в приміщені ККЗ «Ювілейний», велика зала, вул. Перекопська 11.

Інформація про фільм:
Серпень 1914 року. У той час як Жан Мордан завойовує титул світу з боротьби в Буенос-Айресі, його дочку Мімі в Остенде ґвалтують німецькі окупанти. Жан клянеться помститися за це нелюдське безчестя. Разом зі своїм тренером Віктором та молодим племінником Гвідо, він вступає до престижного АСМ, першого в історії автобронедивізіону. Але громіздка бронетехніка застрягає в багнюці у Фландрії. Батальйон спішно переводять на східний фронт. Жан спустошений від розпачу, адже він щойно дізнався, що Мімі вагітна. Але на війні немає жалості, відтак він з друзями вирушає в драматичну подорож, яка в кінці кінців проведе їх по всьому світу.

В Росії, нудьга та горілка виснажує бойовий дух військових. Бронеавтомобіль з назвою "Cafard": такий же міцний, як тарган, він також є символом ностальгії і меланхолії. Єдиний вогник надії Жан знаходить в Єлені, російській медсестрі. Але вона не може запобігти його моральному падінню. Наприкінці спустошливої військової операції, Жан, нарешті, мститься пострілом в спину боягузливому німецькому солдату.

Але від помсти ще гірше. Романтичні погляди Жана часів 19 століття нищяться. Коли більшовицька революція вибухає в жовтні 1917 року, починаються вбивства, зґвалтування, мародерства. Зіткнувшись з такою соціальною несправедливістю, молодого Гвідо вабить комунізм. За його ініціативи, броне дивізіон АСМ укладає угоду з більшовиками і бронемашини обмінюють на поїзд в східному напрямку.

В дикій природі Сибіру, Монголії та Китаю, Жан примиряється сам з собою. На Віктора нападає ведмідь, і, коли вони прибувають до Владивостока, йому скоро мають ампутувати руку. Знищений фізично та охоплений жалем, Віктор вчиняє самогубство.

Хоробрих бельгійців тріумфально приймають в про-воєнних Сполучених Штатах. Але чотири роки втрат і скрути залишили свій слід. Жан віддаляється від свого племінника, що майже перейшов в комунізм. Наприкінці, Жан одержує жахливу звістку про Мімі. Її забрав іспанський грип, що ширився Європою.

Єлена пропонує йому почати нове життя разом з нею в Америці, але Жан вирушає назад до старого світу, де на нього чекає останній сюрприз.

 

Теги: кино
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости