У Херсоні відбудеться обласний Форум відкритих даних

У Херсоні відбудеться обласний Форум відкритих даних
4 августа 2015 года.

26 серпня 2015 у Херсоні буде проводитись перший обласний Форум відкритих даних, до участі в якому запрошуються представники громадських організацій, державних установ, комунальних підприємств, малого та середнього бізнесу, ЗМІ, IT-експерти та просто активні громадяни м. Херсона та Херсонської області, що готові розвивати власний регіон. -

Перший обласний Форум відкритих даних проводиться Херсонським обласним благодійним фондом "Об'єднання" в рамках проекту "Громада: відкрита ініціатива" за підтримки МБФ "Відродження" та Херсонської міської ради.

Мета Форуму - презентувати громаді Херсонщини можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, а також стимулювання відкритості влади.

До участі у Форумі запрошені експерти з місцевих, Українських та міжнародних організацій та IT-компаній, які продемонструють досвід ефективного використання Open Data як в Україні, так і за кордоном.

Читайте також матеріал Катерини Гандзюк "Відкриті дані"

Наразі програма Форуму формується, і буде доступна остаточна версія після 17 серпня.

Місце та час проведення: велика сесійна зала Херсонської міської ради, 10:00-15:00

Ми запрошуємо всіх зацікавлених до участі у Форумі. Ви можете прийняти участь в якості:

учасника - слухачі сесій Форуму, можуть обговорювати та задавати питання спікерам та експертам Форуму;
спікера - експерти, що мають власні доповіді на сесіях Форуму, виступають та обговорюють з учасниками підняті теми;
партнера - організації та особи, що надають Форуму інформаційну, технічну, фінансову та іншу підтримку; партнери мають можливість встановлювати власні інформаційні стенди та банери на Форумі, а також будуть включені у всі інформаційні й роздаткові матеріали до, під час та після заходу.

Теги: форум, дані
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости