У Херсоні відбудеться Молодіжна комунікаційна платформа "Молодь Talks"

У Херсоні відбудеться Молодіжна комунікаційна платформа
21 января 2019 года.

1 лютого у Херсонській міській раді вперше відбудеться Молодіжна комунікаційна платформа "Молодь Talks".

Представники влади та молодь міста зможуть обговорити спільне бачення та плани щодо налагодження та покращення комунікації з розвитку молодіжної активності, що створить підґрунтя для синергії можливостей всіх сторін.

Комунікаційна платформа Молодь Talks - це місце, де молоді люди зможуть поспілкуватися з представниками влади та один з одним, дізнатися успішні практики молодіжної участі в інших громадах та поділитися майбутніми проектами, ініціативами.

Кінцевий термін реєстрації на захід - 27 січня о 24.00. Реєстрація відкрита за посиланням: https://goo.gl/forms/1zVnzPqqdz4l1pp02

Захід організовується Фондом громади міста Херсон "Захист" у партнерстві з управлінням молоді та спорту Херсонської міської ради. 

Деталі програми Молодіжної комунікаційної платформи "Молодь Talks" - на сторінці події у фейсбуці: facebook.com/events/408911822843255 

Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Теги: молодь
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости