У Херсоні відбудеться міжнародний фестиваль українського кіно

У Херсоні відбудеться міжнародний фестиваль українського кіно
21 июня 2016 года.

У ніч з 25 на 26 червня у Дискусійному клубі "Кінолюбителі Херсона" при бібліотеці-філії №3 Херсонської ЦБС відбудеться міжнародний кінофестиваль "Відкрита Ніч - Дубль 19".

«Відкрита ніч» - міжнародний фестиваль українського кіно, що покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Унікальність фестивалю ще у тому, що покази фільмів відбуватимуться одночасно у 52 містах України та за кордоном.

Цього року на фестиваль було подано 116 фільмів українського виробництва. Загалом до конкурсної програми потрапило 19 фільмів, а до позаконкурсної 12. За головний приз від традиційного партнеру фестивалю «Райффайзен Банк Аваль» у розмірі 2 тисячі доларів будуть змагатися ігрові, документальні та анімаційні фільми.

Кращі роботи відбиратиме журі, до складу якого традиційно входять знані фахівці у сфері кіно, а цього року - ще й українські політики.

Цьогорічним нововведенням стане SMS-голосування, за допомогою якого буде визначено приз глядацьких симпатій. Таким чином, кожен глядач України матиме змогу проголосувати за улюблений фільм.

У 2016 році фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Генеральні партнери-організатори фестивалю у Херсоні - Дискусійний клуб "Кінолюбителі Херсона" та Міжнародна громадська організація "Сінемахолл".

Початок фестивалю  25 червня о 21:00 за адресою: вул. Робоча, 76а (бібліотека №3). 

Вхід безкоштовний

Слідкуйте за новинами фестивалю також на сторінках події у соціальних мережах фейсбук та вконтакте

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости