У Херсоні відбудеться ярмарок на підтримку Валентини Крицак


17 / 05 / 2016

Валентина Крицак - відомий не тільки в Херсоні, але й далеко за його межами волонтер. Саме вона однією з перших рушила із допомогою до бійців на кордоні з окупованим Кримом. Пізніше створила і очолила херсонську «Скарбничку», яка допомагала українським бійцям на передовій.

На разі Валентина, яка врятувала не одне життя, сама потребує допомоги. У неї виявили пухлину легенів на третій стадії. На початку 2016 року Валентина Крицак разом із чоловіком виїхали на лікування до Чернігівщини, наразі подружжя перебуває в Києві. Протягом довгого часу лікарі не могли визначити чітку програму лікування. Наразі Валентина Крицак проходить все ж таки очікуване лікування, проте воно надто коштовне, аби родина волонтерки змогла забезпечити усі витрати.

На сьогоднішній день вже проведено операцію та реабілітацію після неї. Однак, наразі Валентина потребує курсу хіміотерапії та подальшого лікування. В Херсоні вже було ініційовано збори коштів на підтримку Валентини Крицак. Коштами допомогли не тільки волонтери та пересічні херсонці, але також Херсонська міська рада та Херсонська обласна рада. Але день лікування коштує Валентині близько 2 тис. грн.. Зібраних раніше коштів не вистачає для подальшого лікування, тому активісти-волонтери вирішили знову допомогти.

«Кулінарна Сотня Херсонщини» та друзі-волонтери Валентини Крицак влаштовують ярмарок під відкритим небом із продажу кулінарних виробів та непродовольчих оригінальних товарів. Ярмарок відбудеться у День вишиванки 19 травня 2016 року з 12.00 до 19.00 на Площі Свободи (місто Херсон). Детальна інформація за телефоном: 0505943065 (Євгенія).

Теги: ярмарок
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости