У Херсоні відбудеться IV регіональний Open Datа Forum


3 октября 2018 года.

12 жовтня в Херсоні відбудеться IV регіональний Open Date Forum, який відвідають провідні українські фахівці з відкритих даних.

Крок за кроком Україна наближається до міжнародних стандартів та впроваджує різноманітні антикорупційні механізми. Активісти, громадські об'єднання самостійно або разом з державними структурами створюють інструменти та додатки, які дозволяють зробити державні сервіси більш доступними для громадян та підвищити рівень прозорості в Україні.

Під час форуму, який пройде 12 жовтня в міськраді херсонці та мешканці Херсонської області зможуть почути провідних українських експертів з відкритих даних і познайомитися з антикорупційними інноваціями.

В рамках Форуму також будуть представлені нові функції Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл, що впроваджуються за підтримки EUACI.

За минулі роки Форум
відвідали представники таких організацій та компаній, як Google Ukraine, American Councils, British Council, Програма Розвитку ООН в Україні, Freedom House, Фонд Східна Європа, МФ «Відродження», Центр «Ейдос», профільні державні установи та комунальні заклади. За результатами заходу на Херсонщині було впроваджено чимало нових рішень щодо відкритості влади активними громадянами та органами державної влади в малих містах області.

Зареєструватися на Форум можна за посиланням: https://opendataforum.in.ua

Теги: форум
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости