У Херсоні відбудеться II етап IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму

У Херсоні відбудеться II етап IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму
30 августа 2017 года.

1 вересня у Херсоні проходитиме II етап IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів міський голова Володимир Миколаєнко.

Дату проведення форуму було вибрано не випадково, адже саме 1 вересня 2017 року набуває чинності Угода про асоціацію України з ЄС.

«Цього року Балтійсько-Чорноморський економічний форум у Херсоні має, навіть, певне символічне значення. Саме 1 вересня вступає в силу Угода про асоціацію Україна - Євросоюз. Це те, до чого наша країна йшла 10 років. Вимога, з якою чотири роки тому українці вийшли на Майдан. Ця угода - остаточний розрив будь-яких відносин України із Росією. Це доказ того, що ми більше не бажаємо жити у пострадянському суспільстві. І це початок перетворення України на державу зі стабільною ринковою економікою», - зауважив міський голова.

Урочиста друга частина, підведення підсумків IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму розпочнеться у будівлі обласної ради 1 вересня о 10:00 з підписання угод та меморандумів про співробітництво. Після чого робота учасників форуму продовжиться вже на демонстраційних майданчиках по місту.

Голова правління громадської організації "Культурний центр Україна - Литва" Наталя Бімбірайте розповіла про сюрприз, який чекає на херсонців під час форуму 1 вересня: до нашого міста завітає Великий князь Вітовт. Поспілкуватись з ним у херсонців та гостей міста буде нагода під час урочистої ходи о 16:00, присвяченої набуттю чинності Угоди про асоціацію України з ЄС.

Завершиться цьогорічний Балтійсько-Чорноморський форум фестивалем «кРок у майбутнє».

Як розповів голова правління Клубу Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє» Володимир Макуха, програму фестивалю було адаптовано до Балтійсько-Чорноморського форуму таким чином, щоб між виступами музичних гуртів також були представлені і результати спільної роботи. Тож завітавши на фестиваль, херсонці зможуть дізнатися, яких успіхів завдяки форуму вдалось досягти і якими є результати спільних напрацювань.

Нагадаємо, перша частина IVБалтійсько-Чорноморського економічного форуму відбулась 24 травня у литовському місті Клайпеда.

Теги: форум
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости