У Херсоні відбудеться фестиваль "Екофест Kherson Zero Waste"

У Херсоні відбудеться фестиваль
13 октября 2021 года.

14 жовтня об 11:00 у Херсоні відбудеться "Екофест Kherson Zero Waste".

Фестиваль проходитиме на території парку "Херсонська фортеця" (біля колишнього «Лебединого озера») з дотриманням усіх протиепідемічних правил.

На що очікувати?

  • Головна сцена фестивалю - виступи експертів і гостей фесту, пісні, танці, покази виробів від місцевих майстринь, розіграш екопризів, збір «екомрій» херсонців, нагородження та екозапальна ведуча.
  • 5R-локацій, що відповідають 5R-принципам моделі «Zero Waste» («нуль відходів»). Ментори, представники місцевого екобізнесу і екомайстри допоможуть розібратися з ідеями безсмітництва та відповідального споживання (Refuse - відмовся від зайвого; Reduce - скорочуй потрібне; Reuse - використовуй повторно; Recycle - переробляй; Rot - компостуй).
  • Перші 100 відвідувачів фесту, що пройдуть квест «5 кроків Zero Waste» отримають екопризи.
  • Старт адвокаційної ZeroWaste-кампанії у Херсоні - збір підписів херсонців на підтримку петиції з приєднання нашого міста до міжнародної програми «Zero Waste Cities».
  • Зона розваг для дітей - екотанці, екоігри, екопазли, екоміми... - усе для того, щоб наші діти відчували себе екощасливими.
  • Зона сімейного пікніку - місце для підобідку і відпочинку, спокійних розмов та читання з Кіміко Такара. Налаштуй вдома перекус і бери участь у конкурсі «Сімейний екопікнік») Призи - гарантовані!
«Екофест #Kherson_Zero Waste проводиться коаліцією #Екофрендлі_Я ГО «Глобальний погляд» ГО «Імпульс Херсонщини» ГО «Екологічні новини» БТ «Центр суспільних програм» завдяки грантовій підтримці, наданій у межах програми «Академія громадського активізму», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости