У Херсоні відбудеться «ЧистоFest»


06 / 04 / 2017

29 квітня по всій території України одночасно відбудеться яскравий мистецько-екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST»!

Даний фестиваль у місті Херсоні організовують волонтери та активісти «Let’s Do It? Ukraine! Херсонщина» в рамках акції «Зробимо Україну Чистою Разом». Українське об’єднання є частиною всесвітнього руху «Let's Do It! World», поширеного в 113 країнах світу, метою якого є: робити країни чистими та сформувати національну культуру чистоти!

Сцена фестивалю в цьому році буде розміщена у парку "Херсонська фортеця" між фонтанів. Початок о 12-00. Гостей заходу очікують виступи українських музикантів, танцювальних гуртків, тематичні майстер-класи, фото-зони, виставка технологій «зеленої» енергетики, ярмарок продукції, виготовленої із вторинної сировини, та багато іншого.

Пропозиції участі у фестивалі

Ресурсна підтримка (бартер)

Отримання від учасника фірмової сувенірної продукції, яку буде розіграно на фестивалі та у соціальних мережах.

Фінансова підтримка

Будь-який благодійний внесок на статутну діяльність громадської організації та розвиток еко-руху у Херсонській області.

Інформаційна підтримка

Допомога з анонсуванням фестивалю ЧистоFest на Ваших інформаційних ресурсах.

Надання статусу «Друг»

Розміщення логотипу компанії з гіперпосиланням у соціальних мережа та на сайтах.

Громадська організація “Let’s do it, Ukraine” - учасник загальносвітового руху  “Let’s Do It! World”, що об’єднує понад 16,8  мільйонів людей в 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Цього року 29 квітня акція проходитиме у більш ніж 20 країнах світу.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні громадські організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності та пересічні громадяни. У 2016 р. до акції долучилось близько 700 000 учасників в 24 областях на 5000 локаціях. У 2017 році ГО “Let’s do it, Ukraine” запланували понад 1 000 000 учасників та 5 тисяч локацій по всій території країни.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости