У Херсоні відбудеться благодійний вечір за участі джаз-оркестру Performance Big Band


14 декабря 2016 года.

Сьогодні, 14 грудня, у приміщенні Double Club відбудеться благодійний вечір-концерт джаз-оркестру Performance Big Band під управлінням Володимира Алєксєєва - «Золоті сторінки» (джаз, блюз, рок-н-ролл), кошти від якого будуть спрямовані на придбання нового сучасного обладнання у акушерське відділення обласної лікарні. Саме в цьому відділенні відбуваються найважчі пологи, у якому рятують немовлят із загрозами для життя.

Вечір організовує Фонд громади міста Херсон «Захист». Участь у благодійному вечорі коштує 500 гривень з людини.

В Херсонській області відбувається в середньому за рік близько 10000 пологів, з яких, за статистикою, до 1000 - передчасні. Передчасно народжені дітки - це особлива категорія дітей: вони дуже крихкі і слабкі. Багато функцій організму у них ще незрілі. Якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, в перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем. Кожне врятоване життя такого немовляти - безцінне! А порятунок можливий тільки завдяки сучасному медичному обладнанню, повідомляють організатори благодійного вечору.

Мета благодійної акції - оновлення старого та придбання нового сучасного обладнання у акушерське відділення обласної лікарні. Це відділення має третій рівень (з чотирьох) надання медичної допомоги. 

Окрім участі у благодійному вечорі, долучитися до збору коштів на обладнання можна через інтернет та спеціальні термінали. Внести пожертву можна за допомогою кнопки «ПОЖЕРТВУВАТИ» на сайті Фонду «Захист», або у благодійні скриньки фонду у будь-якому супермаркеті ФРЕШ, або зробити пожертву у терміналі «Банку інвестицій та заощаджень» (розділ - "на благодійність в Херсоні" фонду "Захист"), який знаходиться у будівлі міської ради у Центрі надання адміністративних послуг. Зібрати потрібно більш як сто тисяч гривень. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости