У Херсоні видавали канцелярські набори дітям сімей, що опинились у складних життєвих обставинах


13 октября 2020 года.

9 та 12 жовтня Херсонським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано видачу канцелярських наборів для дітей початкових класів (1-4 класи) із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Центру і отримують соціальні послуги на безоплатній основі.

З початку навчального року до Центрунадійшла велика кількість звернень та прохань від родин, що перебувають у скрутному становищі, щодо допомоги їм у підготовці малечі до навчальних занять. Тому Центром прийнято рішення щодо закупівлі та організації видачі такого необхідного для школяриків приладдя.

Фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді видавали кожній дитині канцелярські набори, що містять все необхідне для навчання у школі (зошити, ручки, клей, кольорові фломастери, альбом для малювання та фарби, олівці, ножиці, циркуль тощо).

Роздача наборів відбулася із дотриманням усіх карантинних вимог Міністерства охорони здоров'я України.

Загалом, допомогу отримають понад 80 дітей молодшого шкільного віку (початкові класи) із сімей, які перебувають на обліку у міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та найбільше потребують підтримки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости