У Херсоні тривають роботи із реконструкції 5-ти котелень


30 октября 2019 года.

У Херсоні тривають роботи із реконструкції 5-ти котелень, що знаходяться на балансі КП "Херсонтеплоенерго". Із ходом робіт на 3-х із них сьогодні ознайомився перший заступник міського голови Ігор Козаков.

Нагадаємо, "Херсонтеплоенерго" реалізує проект із підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання, який фінансується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

У рамках проекту планують реконструювати 5 та технічно переоснастити 15 котелень, 1 центральний тепловий пункт, 26 кілометрів теплових мереж та встановити 13 індивідуальних теплових пункти.

Роботи з реконструкції виконують у котельнях за адресами:

- вул.Купецька, 3;

- вул.Макарова, 161;

- вул.Небесної Сотні, 3;

- вул.Небесної Сотні, 17;

- вул. Небесної Сотні, 25.

Як пояснює керівник "Херсонтеплоенерго" Сергій Харченко, до їх числа увійшли ті, які потребували цього найбільше. Приміром, котельня на вул.Небесної Сотні, 3 експлуатувалася з 1962 року, а на вул.Небесної Сотні, 25 - з 1990-го.

За словами Сергія Харченка, ці 5 котелень забезпечують теплом 42 житлових будинки, 3 дитячих садка, 3 навчальні заклади і 3 установи. Роботи на цих об'єктах, необхідні для подачі теплоносія споживачам, завершать до кінця жовтня-початку листопада 2019 року. Це дозволить не вибиватися із графіку початку опалювального сезону.

"Реконструкція передбачає заміну усього обладнання із встановленням найсучаснішого відомих європейських виробників і капітальний ремонт будівель котелень (ремонт стін, встановлення нових вікон та дверей, ремонт покрівлі)", - зауважує Ігор Козаков.

Реконструкція, за його словами, дозволить знизити споживання енергоресурсів та суттєво підвищити якість надання послуг з теплопостачання.

Довідка. На балансі "Херсонтеплоенерго" знаходиться усього 38 котелень та 90 км тепломереж. Підприємство забезпечує теплом понад 50% херсонців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости