У Херсоні та Дніпрі керівних посадових осіб військових частин притягнуто до адміністративної відповідальності


23 / 06 / 2021

Прокурори Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій  та оборонній сфері 17.06.2021 склали протокол про вчинення військового адміністративного правопорушення стосовно заступника командира бригади
з морально-психологічного забезпечення за фактом недбалого ставлення  до військової служби (ч. 2 ст. 172-15 КУпАП).

Встановлено, що вказаний посадовець проявив недбалість щодо забезпечення належного морально-психологічного стану в колективі військової частини.

Рішенням Херсонського міського суду Херсонської області 18.06.2021 підполковника визнано винним у вчиненні військового адміністративного правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі  2465 гривень.

Крім того, за матеріалами прокурорів Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, стосовно начальника штабу - першого заступника командира військової частини та заступника командира військової частини з озброєння - начальника технічної частини за фактами порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).

Рішенням Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська вказаних керівників визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, та на кожного накладено стягнення  у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости