У Херсоні судили директора магазину - він порушив карантин та заплатить 34 тис. грн

У Херсоні судили директора магазину - він порушив карантин та заплатить 34 тис. грн
6 декабря 2021 года.

Суд у Херсоні наклав 34 тис. грн штрафу на директора магазину - він не дотримувався карантину. Бізнесмен намагався довести, що ухвала уряду про карантин суперечить Конституції та порушує громадянські права. Суд із такою позицією не погодився.

Постанову про штраф виніс Херсонський міський суд. У документі йдеться, що директор магазину "Автомаг" приймав та обслуговував відвідувачів без проходження повного курсу вакцинації від COVID-19, хоча в області діяв "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки.

Під час суду обвинувачений заявляв, що на його думку, карантинні норми порушують його цивільні права. Суд ухвалив, що такі доводи "не є переконливими та достатніми для прийняття рішення про визнання його невинним".

Окрім самого штрафу, бізнесмен має заплатити 454 грн судового збору. Вердикт суду ще може бути оскаржений за допомогою подання апеляції, йдеться у ухвалі.

Як відомо, згідно з карантинними правилами, у "червоних" зонах відвідувати громадські установи можна лише тим, хто має дві дози вакцини від коронавірусу. Також підійде негативний ПЛР-тест, який потрібно робити кожні 72 години або сертифікат про одужання від COVID-19.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости