У Херсоні створять центр трансплантології


12 июня

У Херсоні створять центр трансплантології. Про це на інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку» сказав Борис Тодуров - український лікар-кардіохірург, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, директор Інституту серця МОЗ України, головний науковий співробітник відділу хірургічних та малоінвазивних методів лікування та один з ініціаторів створення Центру.

«Не існує неможливих речей.Ми зробили першу пересадку в Україні, коли не було ні нормального Закону, не було нормального фінансування, не було ніякої підтримки. Настільки не було підтримки, що коли я приїхав за серцем донорським, за мною навіть не прислали автомобіль. Ніхто не вірив, що це можливо в нашій країні. Але ми це зробили!», - сказав Борис Тодуров.

За останні два тижні український кардіохірург зробив 4 трансплантації серця - 2 у Києві та 2 у Львові. Зараз очікують на отримання ліцензії Херсонською обласною лікарнею, тож Борис Тодуров сподівається першу пересадку серця у Херсоні зробити вже цього року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости