У Херсоні створять громадський простір на вулиці Суворова

У Херсоні створять громадський простір на вулиці Суворова
15 октября 2020 года.

Міський голова Володимир Миколаєнко, представники ГУ Національної поліції в області, управління патрульної поліції в області, управління патрульної поліції в області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, ГО "Успішна жінка", "Інформаційний ресурсний центр "Правовий простір", "Центр культурного розвитку "Тотем" підписали сьогодні Меморандум про співпрацю у реалізації створення громадського простору на вул. Суворова.

Планується, що у цьому місці створять комфортний та затишний простір для прогулянок, відпочинку, зустрічей та спілкування, який стане соціальним магнітом вулиці. Там розміститься ігрова зона для дітей та зона для відпочинку дорослого населення, місце для виставок тощо. Простір буде облаштовано антивандальними багатофункціональними меблями.

«Проєкт стане результатом співпраці міської влади із громадськими організаціями та поліцією. Сподіваюся, що майбутній громадський простір буде новим серцем нашого міста і сподобається херсонцям»,- зауважив міський голова Володимир Миколаєнко під час заходу.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости