У Херсоні стартував фестиваль "КіноДжем" (фото)

У Херсоні стартував фестиваль
14 мая 2017 года.

13 травня о 13 годині у Херсоні був відкритий 3-й щорічний фестиваль «КіноДжем-2017». На всі погані прикмети щодо числа "13" організатори фестивалю - Перша Херсонська кіношкола - відповіли двома дієвими засобами: по-перше, розбили традиційну тарілку на друзки (теж давня «кіношна» прикмета), а, по-друге, - упродовж трьох годин провели і урочисту церемонію, і жеребкування команд-учасників, і показ програми фільмів-відкриття фестивалю, і досить жвавий та змістовний майстер-клас.

 

Загалом у жеребкуванні взяли участь 43 команди, з них 12 - учасники з інших міст та країн, що братимуть участь у «КіноДжемі-2017» дистанційно. До речі, цього року фестиваль теж частково став дистанційним - його відкриття та майстер-клас транслювалися онлайн, і кожен бажаючий зміг відчути атмосферу цього яскравого заходу.

У програмі «Фільм-відкриття» були вперше продемонстровані стрічки: «Vatiente» Андрія Литвиненка та «Утопія» Вітторії Скальюзі - учасників проекту «Дві країни - два режисера», у якому «Перша Херсонська кіношкола» виступила у якості спів-продюсерів; фільм «Коробка із мріями» Лізи Бугар - юної херсонської режисерки; фільм-притчу «Двадцятьшістнадцять» Андрія Кривецього та Дмитра Рачковського - білоруських колег-кінематографістів.


І на завершення плідного кіношного дня тренер Першої Херсонської кіношколи Устин Данчук провів майстер-клас по роботі із «стоковим персонажем» - про те, як практично «придумувати» особистість вашому головному герою або другорядному персонажу.

Отже, завдання отримані, і наразі всім глядачам та фанатам кіно залишається лише очікувати на результат та вболівати за своїх улюблених кіноаматорів і професіоналів. Чи  зможуть вони дійти до фіналу, чи оцінить їх фільми глядач - ось у чому головна інтрига фестивалю.

Фестиваль організовано ініціативною групою "Перша Херсонська кіношкола" за підтримки Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка. Генеральні спонсори заходу - мережа багатозальних кінотеатрів «Мультиплекс» та містер Алан Сміті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости