У Херсоні стартує новий сезон програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD

У Херсоні стартує новий сезон програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD
5 июня 2019 года.

Ви молоді та креативні?  Прагнете змін?  Хочете дізнатись, як впливати на демократичні процеси?

Тоді запрошуємо відвідати презентацію програми молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) "Перезапуск місцевої демократії".

На вас очікують інтерактивна дискусія з інноваторами та інноваторками, багато спілкування, мережування та ідей. І найголовніше - презентація нового сезону програми розвитку молодіжних інновацій U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy).

Ви дізнаєтесь, як із користю провести літо, отримати більше знань про демократичні процеси і як можна на них впливати, як планувати і реалізовувати проекти, а також як виграти 200 тисяч гривень на реалізацію ідеї, яка має допомогти перезапустити місцеву демократію у вашій громаді!

Для участі у презентації до 10 червня реєструйтеся за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-2osgSGCYM_22hp6KNsFbvcOx3Gjmo_avDWxvRWhotEdDfA/viewform

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту "Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини".

Деталі про ініціативу на сайті  https://uinn.org.ua/

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости