У Херсоні стартує другий сезон освітнього проекту PRO100 від молодіжної ініціативної групи «Кип’яток»

У Херсоні стартує другий сезон освітнього проекту PRO100 від молодіжної ініціативної групи «Кип’яток»
8 сентября 2017 года.

10 вересня стартує другий сезон освітнього проекту PRO100 від Херсонської молодіжної ініціативної групи «Кип'яток». Лекторкою першої вересневої зустрічі у рамках PRO100 стане Дар'я Нудьга - інструктор з йоги студiї YogInn. А темою обрано «Йога + тiло = здоров'я?»

Під час зустрічі мова піде про те, з чого слід починати практику і чому взагалі варто займатись йогою, як знайти свого інструктора, де можна займатись практиками, що робити зi старими травмами i чи варто терпiти бiль. Дар'я розповість про власний шлях до йоги, яким він був і як йога вплинула на її життя відповість на запитання.

«Аштанга-йога - це моя пристрасть, - каже Дар'я Нудьга. - Я розповім про те, чим ця система відрізняється від хатха-йоги. Разом з'ясуємо, чому з початком практики «прокидаються» старі травми та як не нашкодити собі».

За форматом проекту PRO100 у лектора буде лише 100 хвилин, щоб поділитися власним досвідом та знаннями з учасниками зустрічі, дати відповіді на запитання.

Зустріч «Йога + тiло = здоров'я?» з Дар'єю Нудьгою відбудеться 10 вересня о 10:00 на галявині біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара (вул. Героїв Крут, 2).

Бажано взяти з собою килимки для йоги та одягнути зручне вбрання для участі у практичній частині заходу.

Участь у заході безкоштовна.

*PRO100 - це платформа для зустрічей з експертами, що володіють знаннями і навичками в певній сфері, з аудиторією, зацікавленою в придбанні нової, корисної та практичної інформації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости