У Херсоні стартує Чілдрен Кінофест

У Херсоні стартує Чілдрен Кінофест
20 / 05 / 2021

Восьмий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує з 28 травня у Херсоні. Щодня у ККЗ «Ювілейний» з 28 травня по 6 червня відбудеться в рамках фестивалю один ранковий безплатний сеанс.

На перегляд фільмів запрошуються організовані групи дітей з обмеженими можливостями, позбавлені батьківської опіки, діти-сироти, переселенці. Окрім, організованих груп фестиваль зможуть відвідати всі охочі, що зареєструються на сайті: https://childrenkinofest.com.

У рамках фестивалю покази фільмів відбудуться у понад 20 містах України. Захід відбувається за підтримки Державного агенства України з питань кіно та Дитячого фонду об'єднаних націй "Юнісеф".

Довідка. Чілдрен Кінофест - щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів - на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости