У Херсоні стартує «Чілдрен Кінофест»


27 / 05 / 2016

Сьогодні, 27 травня у 18 українських містах відкривається щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Квитки розлітаються на очах: перед стартом на безкоштовні покази вже зареєструвалося понад 20 тисяч глядачів. Поспішайте, реєстрація триває на сайті childrenkinofest.com

Церемонія відкриття відбудеться 27 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь». Кінофорум відкриється франко-бельгійською анімаційною стрічкою «Хлопчик-фантом» про пригоди 11-річного Алекса, який володіє суперздібностями. Алекс об'єднує зусилля із поліцейським, тимчасово прикутим до інвалідного крісла, аби врятувати Нью-Йорк від руйнування. Творці картини - Жан-Луп Фелісіолі і Ален Ганьоль - номінанти на премію «Оскар» за мультфільм «Життя кота в Парижі». Прем'єра «Хлопчика-фантома» відбулася на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів у Ансі - найстарішому й одному з найзначніших анімаційних фестивалів у світі. Картина була відібрана для дитячої програми кінофестивалю в Торонто. Стрічка вийде в український прокат 23 червня.

У рамках міжнародного конкурсу представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду починаючи з різного віку - від 4 до 12 років. Фільм-переможця конкурсу буде визначено за допомогою глядацького голосування і оголошено на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня о 15:00. У позаконкурсній програмі на глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна - Україна». Закриває фестиваль музична комедія «Фелікс», яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.

У 2016 послом фестивалю виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю - популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України. Міста, що приймають кіноогляд: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Данського кіноінституту. Організатор - компанія «Артхаус Трафік».

Партнери фестивалю: Люксоптика, Олком
Партнер зони відпочинку: Poparada
Пригощає: ТМ «Премія Рікі Тікі»
Медіапартнери: Піксель, Наше радио, Фокус, UaUa, WoMo, Promum, Tochka, oKino, Kinofilms, Хорошее кино, Detstvo.info, Радіо «Київ».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости