У Херсоні сьогодні вранці урочисто піднято Державний Прапор на кільці шляхопроводу

У Херсоні сьогодні вранці урочисто піднято Державний Прапор на кільці шляхопроводу
23 августа

Народний депутат Павло Павліш привітав жителів Херсонщини з Днем Державного Прапора. На сторінці у фейсбуці він повідомив:

«Для кожної країни державний прапор - ознака сили, могутності та національної ідентичності. Наш стяг - це гордість для кожного українця. Це синьо-жовтий символ нашої незалежності, національної єдності та традицій державотворення. Зараз ці кольори є підтримкою та натхненням для наших бійців, які відстоюють нашу самобутність на сході країни.

У Херсоні сьогодні вранці урочисто піднято Державний Прапор на кільці шляхопроводу, єднаючи нас, херсонців, у бажанні розвивати рідну країну, рідне місто. Так, і мостоперехід, я впевнений у цьому, незабаром об'єднає два мікрорайони міста ХБК та Таврійський, змінивши інфраструктури нашого південного міста. Аби зміни були, треба рухатись, і працювати, наслідуючи тих, хто був у витоків державотворення і віри в Україну! Хочу привітати кожного українця з Днем Державного Прапора ! Нехай синій та жовтий кольори завжди будуть просякнуті духом патріотизму та викликатимуть щирі почуття любові до рідної держави! Слава Україні! Героям слава!!!»

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости