У Херсоні розпочинають акцію із зафарбування реклами наркотиків


4 октября 2017 года.

У Херсоні розпочинають акцію із зафарбування реклами наркотиків. Про це оголосили на прес-конференції "Громада проти наркотиків", яка сьогодні відбулась у Херсонській міській раді. Ініціатором заходу виступило міське управління молоді та спорту та члени Міжнародної антинаркотичної асоціації. До них приєдналась херсонська молодь, загалом - близько 60 активістів.

"Захід не одноразовий. Це проводитиметься системно, за допомогою активістів. Звісно, зафарбовувати рекламу наркотичних речовин, яка дедалі частіше з'являється по місту на фасадах будинків, магазинів, поблизу шкіл тощо, - це лише мала частка того, що ми плануємо зробити в цілому. Також нами спільно з активною молоддю буде здійснюватись популяризація здорового способу життя, організація лекцій проти вживання наркотиків у навчальних закладах. Ми сподіваємось не лише на свої сили, а й на підтримку правоохоронних органів", - зазначив керівник управління молоді та спорту Олексій Заболотний.

Ініціативні групи, за словами керівника філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в місті Херсоні та Херсонській області Дмитра Костякова, створені у багатьох містах України. Основна мета їхньої діяльності - запобігти розповсюдженню згубної для підлітків звички - вживання так званих "дизайнерських наркотиків" - спайсу та солей.

"Це дуже шкідливі для організму речовини. Навіть разове їх вживання може привести до тяжких наслідків - від тяжких психічних розладів, шизофренії до смертельних випадків. Сьогодні "вік" наркоманії значно знизився. Під небезпекою знаходяться навіть зовсім юні люди - 12-13 років. Проблема полягає ще й в тому, що наслідки прийому хімічних наркотиків дуже важко побороти, оскільки їх склад постійно змінюється, його складно визначити, а отже важко продумати схему лікування. Це завжди різні симптоми, побочні ефекти, одне залишається незмінним - після таких препаратів наслідки проблеми зі здоров'ям у людини залишаються на все життя", - стверджує лікар-нарколог Тетяна Жадова.

Теги: акція
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости