У Херсоні розпочався другий етап IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму

У Херсоні розпочався другий етап IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму
1 сентября 2017 года.

Розпочато роботу другого етапу IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму. До Херсона прибули голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкіетіс,Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Надзвичайний та Повноважний Радник-Посланник Посольства Грузії в Україні Давид Бочорішвілі.

"1 вересня вступає в силу Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом, що означає остаточний розрив будь-яких відносин України із Росією. Це доказ того, що ми більше не бажаємо жити у пострадянському суспільстві. І це початок перетворення України на державу зі стабільною ринковою економікою",- відзначив у своєму слові міський голова Володимир Миколаєнко.

Те, що 1 вересня Херсон відвідали представники литовської делегації, за словами міського голови, - досить значуща подія.

"Дякую вам за щиру підтримку, адже Литва завжди була однією з тих країн, які захищали і відстоювали наші права та перспективи на європейській арені", - звернувся до Віктораса Пранцкіетіса та Марюса Януконіса Володимир Миколаєнко.

У рамках Форуму литовська делегація відвідає ТОВ "Группа компаний "Содружество", МКП "Херсонводоканал", КЗ "Херсонська школа вищої спортивної майстерності" та візьме участь в урочистій ході з нагоди нарання чинності Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Також нагадуємо, що о 17.00 у парку Слави херсонців чекає традиційний рок-фестиваль "кРок у майбутнє".

Теги: форум
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости