У Херсоні розпочалося змагання лідерів за програмою FLEX


10 октября 2019 года.

На базі Херсонської гімназії №6 відбувся конкурсний відбір за програмою культурного обміну FLEX.

Цього року 275 учнів 8-10-х класів зі шкіл Херсона, області та Криму випробували себе як знавців англійської мови у І турі.

У II тур потрапили 94 учні, з них 43 - з 11 освітніх закладів міста, 43 - зі шкіл області, 6 - з Криму, 2 - з інших міст. Більше всього переможців на даному етапі - з академічного ліцею - 14 учнів, фізико-технічного ліцею - 7 учнів, ЗЗСО № 30 - 6 учнів.

Довідка: FLEX- це щорічний конкурс для старшокласників, які гарно володіють англійською мовою, мають широкий світогляд, лідерські якості та не бояться змін.

Українським школярам надається можливість протягом одного навчального року безкоштовно навчатися у школі в США, проживаючи в американській родині, а разом з цим удосконалити англійську мову, познайомитися з новою культурою, знайти друзів, проявити свою самостійність.

Координує програму Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» (AmericanCouncils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости