У Херсоні розпочали роботу над планом сталої мобільності


16 октября 2020 года.

Сьогодні у Херсоні відбулося перше засідання групи, що розроблятиме план сталої мобільності міста.

План сталої міської мобільності (ПСММ) - стратегічний документ, який визначатиме транспортну політику міста на найближчі роки і дасть відповідь на питання: як оптимізувати місто, щоб переміщення жителів у ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту та вартості.

Експерти ТОВ Egis Ukraina разом із представниками депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування, громадського сектору, журналістської спільноти, поліції у кілька етапів вивчатимуть ситуацію у Херсоні та напрацьовуватимуть необхідну інформацію для Плану.

Зокрема, буде проведено кількісне соціологічне опитування та відбудуться 4 фокус-групи (серед автомобілістів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту, маломобільних груп населення). Також вивчатиметься інтенсивність транспорту на найбільш проблемних перехрестях за допомогою дронів та проаналізуються Генеральний план міста, Концепція розвитку велосипедної інфраструктури м.Херсона й всі міські програми, що пов'язані з різними аспектами мобільності.
За результатами роботи, будуть напрацьовані пропозиції, завдяки яким місто стане комфортнішим для пересування та проживання громадян різних соціальних груп.

Розробка плану триватиме 12-16 місяців та фінансуватиметься коштом фонду Технічної співпраці у рамках проєктів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости