У Херсоні розпочали будівництво нового житлового та торгівельно-адміністративного комплексу

У Херсоні розпочали будівництво нового житлового та торгівельно-адміністративного комплексу
27 марта 2019 года.

На розі вулиць Покришева та Володимира Великого у мікрорайоні ІІ Таврійський вже через кілька років знаходитиметься житловий квартал "Райдужний".

На площі у 2 гектари стоятимуть сім багатоквартирних будинків, які забезпечать житлом 400 сімей.

Сьогодні заклали будівництво першої дев'ятиповерхівки, будівництво якої обіцяють завершити через півтора роки.

Забудовник - група будівельних компаній "Меркурій" та "Тавріяінвеструп". Вони вже мають успішний досвід будівництва житла в Херсоні - житловий комплекс "Адмірал Сенявін", який за оцінкою НБР України зайняв перше місце в рейтингу "Забудовник з максимально ефективним використанням матеріальних ресурсів".

"Дуже приємно, коли місто розбудовується. Успішний досвід будівельних компаній означає, що є попит на квартири, а значить - людям є де працювати, навчатись. Сподіваюсь, що ціна на житло буде максимально доступною для молодих сімей", - зазначив міський голова Володимир Миколаєнко.

Засновник будівельних компаній Павло Головко обіцяє, що окрім будинків, у житловому кварталі влаштують інфраструктуру - освітні заклади, лікарні, магазини, дитячі та спортивні майданчики.

"Через кілька років ви не впізнаєте цей мікрорайон. Тут буде створено максимально комфортний для життя квартал", - зауважив він.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости