У Херсоні розказали про підсумки ЗНО


25 июня 2019 года.

Сьогодні у Херсоні підбили підсумки ЗНО.

Так, за інформацією директора регіонального центру оцінювання якості освіти Максима Кирпенка, реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року тривала з 05 лютого до 25 березня. Керівники закладів освіти повинні були зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Під час періоду реєстрації у Херсонській області працювало 7 консультаційно-реєстраційних пунктів (Херсон, Нова Каховка, Велика Олександрівка, Гола Пристань, Генічеськ), які надавали консультаційну та технічну допомогу випускникам навчальних закладів системи загальної середньої освіти минулих років, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, а також випускникам поточного навчального року (у разі потреби).

За підсумками реєстрації була розроблена мережа пунктів тестування для проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування відбулися в округах ЗНО, які працювали на базі начальних закладів м. Херсон, м. Олешки, м. Гола Пристань, м. Нова Каховка, м. Каховка, м. Берислав, м. Генічеськ, смт. Велика Олександрівка, смт. Чаплинка. Загалом на сесіях зовнішнього оцінювання в 2019 році в Херсонській області працювало 42 пункти тестування, де було залучено близько 2000 педагогічних та науково-педагогічних працівників області.

Через збільшення кількості учасників виникла потреба у залучені нових пунктів тестування. З метою ротації та для раціонального розподілу учасників, у 2019р. Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти було залучено 7 нових пунктів тестування.

Організатори відзначають, що особливістю ЗНО-2019 було те, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ-початок ХХІ століття) та одного з предметів на вибір учня зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

Для визначення результатів ЗНО-2019 з кожного предмета було встановлено «пороговий бал». При Херсонському регіональному центрі оцінювання якості освіти було створено експертні групи, що працювали над виробленням регіонального «порогового балу». Загалом було залучено 86 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які за технологією Ангофа визначали рівень знань мінімально підготовленого абітурієнта.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 26 червня до 12 липня. За результатами реєстрації та розгляду справ регламентною комісією Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти - учасниками додаткової сесії у Херсонській області стали 88 осіб.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости