У Херсоні руйнують стереотипи учасники GOxChange

У Херсоні руйнують стереотипи учасники GOxChange
31 октября 2019 года.

Протягом тижня студенти з усієї України руйнують стереотипи про місто Херсон. Наше місто стало четвертим, куди завітали учасники програми GOxChange.

Із 27 жовтня вони знайомились з містом, відвідували різноманітні локації, воркшопи, лекції та майстер-класи.

GOxChange

Знайомили учасників GOxChange з Херсоном, його історією та сучасністю, співзасновник Центру туризму і пригод ХерсоON Олексій Білецький. Про розвиток кіно на локальному рівні розповідав Устин Данчук.

GOxChange1

Про Херсон з точки зору екології гостям розповідала Юлія Тищенко.

Також студенти познайомились з начальником управління патрульної поліції Константином Дронгалем, членами Центру культурного розвитку «Totem»

Про роботу громадського сектору гостям розповіли члени ГО «Нова генерація» - Наталя Дорофєєва та Ольга Жукова.

Зустріч була присвячена історії та трансформації «Нової генерації», створенню проектів «Пікнік ідей» та «Школа менеджерів» та ін.

GOxChange

Учора студенти зустрічались з активістами ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» У Херсоні - Сергієм Нікітенком та Інною Зеленою. Говорили про важливість громадянського суспільства та вуличний активізм у процесі трансформації держави, а також про розслідування нападів на громадських активістів в Україні.

GOxChange

У рамках візиту учасники GOxChange також сесії з дизайн-мислення, воркшопи тощо.

Завершальний подією обміну стане прес-брифінг, на якому учасники презентуватимуть проекти, спрямовані на розвиток Херсону.

Фото: GOxChange

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости