У Херсоні провели акцію до Всесвітнього Дня пам'яті людей, що померли від СНІДу


22 мая 2018 года.

21 травня 2018, за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Херсонським обласним благодійним фондом «Мангуст» та Благодійною організацією «100 відсотків Життя. Херсон» біля входу до Шевченківського парку (на розі просп. Ушакова та вул. Лютеранської) організовано та проведено Вуличну інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього Дня пам'яті людей, що померли від СНІДу.

Соціальні працівники Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з волонтерами вищевказаних партнерських громадських організацій консультували всіх бажаючих з питань профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, розповсюджуючи водночас інформаційні буклети, листівки, розроблені в рамках Всеукраїнського тижня планування сім'ї в межах діяльності Всеукраїнської Коаліції з РЗ / ПС та за підтримки Благодійного фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї», а також засоби контрацепції.

Під час проведення вуличної Акції кожен мешканець міста мав можливість безкоштовно та анонімно пройти тестування швидкими тестами на виявлення ВІЛ-інфекції в спеціально облаштованій Мобільній амбулаторії, а також отримати консультацію у разі виявлення антитіл ВІЛ/СНІДу з метою їх перенаправлення у лікувальні заклади нашого міста.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости