У Херсоні проведе лекцію Віталій Мороз


27 апреля 2017 года.

29 квітня об 11.00 в рамках форуму UkraineLab відбудеться лекція Віталія Мороза (ГО Internews Ukraine) "Коли читачі будуть готові платити за контент українських ЗМІ. Фактори розвитку онлайн-проектів"

Культура споживання інформації в онлайні - від хаотичного до зручного
Інтернет завжди асоціюється з безплатним для читача, адже є вибір джерел. Однак розвиток технологій і інформаційне перенасичення сприяють монетизації ЗМІ в онлайні. Які з українських ЗМІ готуються до доходів від читачів?

Лекція відбудеться в приміщенні Херсонської обласної наукової бібліотеки ім.Гончара за адресою вул. Героїв Крут (Дніпропетровська), 2.

Про спікера:

Віталій Мороз обіймає посаду керівника програм нових медіа в ГО "Інтерньюз-Україна", однієї з найбільш медійних громадських організацій в Україні. В Інтерньюз-Україна він відповідає за розвиток інноваційних освітніх проектів для журналістів. Проводить навчання та розвиває програми, націлені на роботу онлайн-ЗМІ, соціальних медіа, цифрової комунікації та цифрової безпеки.

У 2015 році разом з командою запустив проект Verify.org.ua для перевірки інформації, створив два онлайн-курси з верифікації та соцмедіа для журналістів з пострадянського простору.

За першою освітою - політолог, отримав ступіть бакалавра і магістра політології в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». У 2014 році Віталій Мороз здобув ступінь магістра журналістики в Emerson College, Boston, де він навчався за Програмою імені Фулбрайта. Під час навчання він захистив магістерський диплом на тему впливу соціальних медіа на антиурядові протести в Україні в 2013-2014 рр.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости