У Херсоні пройшов семінар толерантності для соцпрацівників


7 октября 2016 года.

06 жовтня на базі навчально-тренувального центру КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» пройшов навчальний семінар для соцпрацівників на тему: «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ».

Тренери - виконавчий директор Миколаївського обласного громадського молодіжного руху «Пенітенціарна ініціатива» Ірина Моспан та завідуюча відділу профілактичної організаційно-методичної роботи та моніторингу і оцінки програмних заходів ХОЦПБС Тетяна Анікейчик розповіли учасникам про основні принципи подолання стигматизації та дискримінації до представників/ць груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ.

«Наша основна мета - перетворити негативні установки серед медиків на толерантне ставлення до представників груп ризику (ВІЛ, ЛГБТ тощо)», - говорить Ірина Моспан.
Зі свого боку, головний інфекціоніст управління охорони здоров'я міської ради Ольга Демедюк зазначає, що такі тренінги - надважливий елемент у виробленні толерантного ставлення медпрацівників до своїх пацієнтів.

«На сьогодні у міській клінічній лікарні ім. Є.Є. Карабелеша подібні тренінги пройшло 40 чоловік. Сюди входять і лікарі, і середній медичний персонал. Ми намагаємося навчати людей із перспективою передачі своїх знань далі, адже доброзичливе ставлення лікаря до пацієнта має бути найголовнішим принципом кожного медпрацівника», - додає Ольга Демедюк.

Інформаційна кампанія проходить за сприяння Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя» (м. Миколаїв) та Херсонської міської громадської організації « Асоціація 21 століття» в рамках проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» за напрямком «Антидискримінаційна освіта професійних спільнот».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости