У Херсоні пройшов перший тренінг школи "Життя після АТО"

У Херсоні пройшов перший тренінг школи
15 ноября 2016 года.

Як розвинути в собі лідерські якості, навчитися управляти життям та часом, 10 заповідей успіху, супровід осіб, які перенесли посттравматичний синдром, відмінності між травматичними і звичайними спогадами...

Про все це і багато іншого розповів Андрій Калита під час першого тренінгу «Школи «Життя після АТО», який пройшов 11-12 листопада у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області.

Учасниками тренінгу стали координатори Центрів допомоги АТО при райдержадміністраціях, волонтери, представники спілок ветеранів АТО та фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області.

Організатори заходу - ІРЦ «Правовий простір» та Херсонський обласний благодійний фонд «Джерело життя» у співпраці із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області та Центром допомоги учасникам АТО при ХОДА в рамках проекту «Херсонська Школа небайдужих громадян «Життя після АТО» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Теги: тренинг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости