У Херсоні пройшла акція «Плануймо майбутнє разом»

У Херсоні пройшла акція «Плануймо майбутнє разом»
12 / 05 / 2016

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня планування сім`ї та збереження репродуктивного здоров`я, в рамках програми USAID «Здоров`я жінок України» в ТРЦ «Фабрика» 12 травня проведено акцію «Плануймо майбутнє разом». Захід організований та проведений спеціалістами Херсонського обласного центру здоров`я та спортивної медицини Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації.

Акція у вигляді гри подорожі - привалу сприяє приверненню уваги суспільства до збереження репродуктивного здоров`я молоді, до правильного планування сім`ї. В ході заходу були обговорені питання щодо важливості збереження здоров'я людини та щодо ефективності використання методів контрацепції відповідно до періодів життя. Протягом заходу активно розповсюджувались просвітницькі матеріали відповідної тематики.

Волонтери програми провели гру «Що для мене означає поняття «кохання» та безпрограшну лотерею «Збереження репродуктивного здоров`я», що змусило замислитись над цими важливими питаннями учасників акції. Правильні відповіді на питання заохочувались символічними призами. Також призи - кульки з написами, отримували пари молодих людей, що зважились відповісти на питання щодо планування сім`ї.

«Акції такого формату дозволяють залучити до участі велику кількість людей, особливо молоді, адже молоді люди повинні пам'ятати про культуру статевого життя і про відповідальність за своє життя і здоров`я наступного покоління», - зазначила тренер програми «Здоров'я жінок України», завідувач відділення саналогії Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини Ольга Джугостран.

Мета програми (USAID) «Здоров'я жінок України» - сприяти збереженню репродуктивного здоров'я жінок та чоловіків шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи не планованій вагітності та абортам.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости