У Херсоні пройдуть громадські слухання про створення Кризового центру для потерпілих від домашнього насильства


10 октября 2017 года.

13 жовтня о 14:00 у великій залі Херсонської міської ради (м. Херсон, Ушакова, 37) відбудуться громадські слухання з питання створення в місті Херсоні Кризового центру для членів сімей, в яких вчинено насильство, або існує реальна загроза його вчинення.

Громадські слухання проводяться за ініціативи громадськості міста. Більше трьохсот херсонців та херсонок зібрали підписи, щоб ініціювати цей захід, повідомляє "Соціопростір".

Під час громадських слухань представники влади, експерти та громадські активісти обговорять можливості створення Кризового центру. Жителі міста зможуть висловити своє бачення стосовно цього питання.

Також актори Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша представлять перфоманс «Жіночи голоси». Це низка документальних історій про домашнє насильство. Він був створений з матеріалів, які зібрала драматургиня Наталя Блок. У ньому мешканки Херсону, які пережили досвід домашнього насильства розповідають про це. У перфоменсі представлені розповіді жінок нашого міста різних соціальних категорій та віку, які були змушені терпіти насилля, бо не мали змоги вийти з цієї ситуації самостійно. Ці історії доводять важливість протидії домашньому насильству на інституційному рівні та наочно демонструють, чому саме Херсону необхідний Кризовий центр для потерпілих від домашнього насильства*.

Таке місце надасть окрім прихистку, психологічної, юридичної допомоги впевненість у тому, що жінки не одні в своїй біді. Наскільки це питання актуальне для Херсона, показують прості цифри.

За 6 місяців 2017 року до патрульної поліції Херсона надійшло 2561 викликів з приводу сімейних сварок. Це майже в 2 рази більше ніж за весь 2015 рік (1575). Допомогу отримали лише 146 постраждалих.

Адреса проведення заходу: велика зала Херсонської міської ради (м. Херсон, Ушакова, 37)

Час: початок реєстрації о 13.00, початок заходу - 14.00

Контактна особа: Руденко Богдан Сергійович, тел.: 099 930 61 84

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости