У Херсоні пройде сесія Школи європейських студій в Україні

У Херсоні пройде сесія Школи європейських студій в Україні
31 марта 2015 года.

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на дванадцяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Дванадцята сесія відбудеться 22 - 26 квітня 2015 року в Херсоні та буде зорієнтована на учасників із південних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;
глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, безпека, конфлікт на Донбасі, анексія АР Крим, санкції, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи імплементації Угоди про асоціацію тощо);
дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та його держав-членів, а також з провідними експертами й науковцями;
створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із Херсонської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей та АР Крим (цільові регіони 12-ї сесії).

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням eustudydays.com/2015/02/04/12session.

Кінцева дата подання заявок - 8 квітня 2015 року, 23.00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
Про проект EU Study Days

EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Школи - українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов'язковим для участі у Школі.

У 2013-2015 роках в Києві та регіонах вже відбулися одинадцять сесій.

Більше інформації про Школу, її минулі сесії ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com) чи на її сторінках в мережі Facebook, Vkontakte.

Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, [email protected]

Координаційної групи проекту: email: [email protected], тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні

Теги: семинар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости