У Херсоні пройде ряд велокросів та велоперегонів


26 сентября 2018 года.

У Херсоні та області заплановано проведення ряду дитячих велопробігів та велокросів.

Проведення дитячих велоперегонів «Таврійські Велостарти» відбудеться 29 вересня о 09.00 у парку «Херсонська фортеця». Вже попередньо зареєстровано понад 100 дітей віком до 14 років.

Проведення велокросів ХС «Парк-рейс» заплановане на 30 вересня о 09.00 також у парку «Херсонська фортеця». Вже зареєстровано понад 70 осіб віком до 15 років.

Проведення шосейних велоперегонів «Хелоуін» відбудеться 28 жовтня і розпочнеться з реєстрації учасників о 09.00 на площі Свободи та церемонії відкриття о 10.00. Подія розділена на дві частини: перша - велопробіг від площі до Автовокзалу (вул. Полковника Кедровського, 1), який розпочнеться о 10.15.

Маршрут другої частини полягає від Автовокзалу до траси М14, де учасники повертають направо і продовжують рух до колового перехрестя та повертають на село Степанівка Білозерського райоону. Далі - по вул. Журби виїжджають з села у напрямку на Херсон до перетину з Миколаївським шосе, де виконують правий поворот і прямують знову до траси М14. Після проходження трьох разів с. Чорнобаївка - с. Степанівка учасники фінішують біля центральної алеї с. Чорнобаївка. Очікується понад 200 учасників з різних міст України від 18 років.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости