У Херсоні пройде "Пробіг з вірою в серці"


14 сентября 2016 года.

пробег18 вересняу Херсоні вже традиційно відбудеться«Пробіг з вірою в серці» - всеукраїнська благодійна ініціатива заради здоров'я дитячих сердець, головна мета якої - зниження смертності дітей з вродженими вадам серця.

В Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 40% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Своєчасна діагностика серцевих захворювань у новонароджених значно підвищує шанси маленького пацієнта на одужання.

Однак, лише деякі медичні установи України мають належне обладнання, що дає можливість вчасно діагностувати кардіологічні відхилення і попереджувати їх розвиток.Залучення сучасного медичного обладнаннячерез благодійні ініціативи - один зі шляхів вирішення проблеми.95% дітей матимуть здорове серце та житимуть повноцінним життям, якщо діагностика та лікування будуть проведені вчасно.

Цього року пробіги відбудуться у 2 містах України:

- Херсон - 18 вересня(ремонт медичного обладнання дляХерсонської дитячої обласної клінічної лікарні, вул. Українська, 81)

- Кременчук - 25 вересня(закупівля обладнання дляМіського пологового будинку м. Кременчука, вул. Цюрупи 203).

Початок заходу -13.00 на площі Свободи. Старт пробігу - о 14.30.

Реєстрація на пробіг відбудеться у день заходу: 13:00 - 14:30.

Реєстраційний внесок:Дорослий - 50 грн. Діти (до 16 років) - 30 грн.Діти дошкільного віку (до 6 років) - безкоштовно.

Пакет учасника: реєстраційний номер, фішка на отримання молочних продуктів, набір учасника пробігу (кепка, браслет).

У програмі заходу: активності на спортивну та здорову тематику, дитяча анімація, розіграш подарунків, приємні пригощання, музична програма.

Проект здійснюється за підтримки партнерів компанії «Данон» в Україні (ініціатор та організатор акції):Херсонської міської ради,компанії «Нутриція Україна»,«Моршинська»,«Креді Агріколь Банк»,БФ «Відкриті серця України», МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Теги: пробіг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости